Lipoliza
Lipoliza iniekcyjna
Szybki sposób na oporny tłuszcz

Drugi podbródek, pulchne kolana, fałdki na plecach i brzuchu, a ćwiczenia i dieta nie pomagają? Te zjawiska mogą być efektem miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i bardzo często występują u osób o prawidłowej budowie. Zabieg Lipolizy to genialna terapia, polegająca na iniekcjach środków wywołujących proces niszczenia komórek tłuszczowych.
Zabieg lipolizy jest odpowiedni dla osób z wagą normalną lub z lekką nadwagą , które nie potrzebują zabiegu liposukcji. Jest on w stanie wyniszczyć tkankę tłuszczową w taki sposób, aby problem podwójnego podbródka czy wystającego brzuszka zniknął, bez konieczności wykonywania liposukcji, która jest zabiegiem bardziej inwazyjnym, wymagającym rekonwalescencji. Pomaga pozbyć się niechcianych, niezwykle ciężkich do pozbycia się, tzw. „miejscowych otłuszczeń” (fałdy na plecach, brzuchu, udach, kolanach) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. Wspaniale uzupełnia dietę, masaże i aktywność fizyczną.


Specjalizujemy się szczególnie w likwidacji podwójnego podbródka z jego jednoczesnym ujędrnieniem, bazując na autorskich metodach, terapiach łączonych i specjalistycznych preparatach najwyższej jakości!
Obszar
Rozwiązany problem
lipoliza
Lipoliza iniekcyjna
Efekty
Przeprowadzenie serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej powoduje utratę nawet 4-5 cm w obwodzie w miejscu, gdzie został wstrzyknięty preparat. Jeżeli ilość tkanki tłuszczowej jest niewielka, do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów wystarczą nawet dwa lub trzy zabiegi. Lipoliza iniekcyjna pozwala na zmniejszenie obwodu bioder, brzucha, ud, ramion lub innych części ciała, w których ilość komórek tłuszczowych jest według pacjenta zbyt duża.
Jak wygląda zabieg?
Zabieg Lipolizy to zabiegiem prosty i mało inwazyjny. Po konsultacji nakreślamy obszar zabiegowy i wykonujemy iniekcje specjalną, cienką igłą wstrzykując preparat.
Jakie są zalecenia po zabiegu?
Pacjent nie musi się do niego specjalnie przygotowywać. Po podaniu zastrzyków może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, czasami powstają także lekkie zasinienia po nakłuciu igłą. Miejsca na ciele poddawane zabiegowi niekiedy stają się bardziej wrażliwe na ucisk i dotyk, pacjenci mogą odczuwać też delikatny ból lub świąd skóry. Jednak taka reakcja utrzymuje się zwykle przez kilka dni po zabiegu i stopniowo ustępuje. Aby złagodzić wymienione dolegliwości, stosuje się środki przeciwbólowe i leki antyhistaminowe. Po wykonanej lipolizie iniekcyjnej można od razu wrócić do pełnej aktywności.
W ciągu kilku dni po zabiegu, po ustąpieniu dyskomfortu, zalecamy wykonać kilka zabiegów drenujących, np. drenaż limfatyczny lub masaż limfatyczny (dermomasaż limfatyczny) . Wspomogą one wydalanie zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu. Zalecamy też regularnie naświetlanie lampą LED. Należy pamiętać, aby chronić miejsca po wkłuciach aż do momentu całkowitego wygojenia. W tym okresie najważniejsza jest higiena, nie korzystamy z basenu itp.
Po jakim czasie widać efekty?
Zabieg Lipolizy należy powtarzać co 3-6 tygodni, aż do uzyskania pożądanego efektu. Po około 2-3 tygodniach od wykonania ostatniego można ocenić efekt.